KALKULATOR.PL - Wyszukaj i porównaj oferty produktów finansowych

Twoje kryteria wyboru: typ: wszystkie, organizacja: Visa, technologia: wszystkie, wysokość limitu: 5 000
Citi Handlowy
Ocena Klientów: +++++-
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Typ karty zwykła   
Organizacja płatnicza VISA   
Technologia karty mikroprocesor i pasek magnetyczny   
Wysokość limitu wydatków Od 4000 do 100000 PLN  
Długość okresu bezodsetkowego 56 dni  
Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych (w skali roku) 8.00 %

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 8,30% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł, całkowita kwota do zapłaty 13570,19 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 8% w skali roku, całkowity koszt kredytu 570,19 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 570,19 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1130,85 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

 
Koszt przyznania karty 0.00 PLN  
Okres ważności karty (w latach)  
Opłata roczna za użytkowanie karty 96.00 PLN

Opłata za kartę wynosi 8 zł miesięcznie (96 zł rocznie);

Możliwość zwolnienia z miesięcznej raty opłaty rocznej za kartę główną oraz dodatkową, gdy wartość transakcji zaksięgowanych w danym okresie rozliczeniowym wyniesie minimum: 2 000 zł

 
Wysokość minimalnej spłaty kredytu 3.42%, min 30 PLN   
Prowizja za wypłatę gotówki 8% nie mniej niż 10 PLN   
Koszt ubezpieczenia karty 0 PLN miesięcznie 

Brak ubezpieczeń obowiązkowych

Bezpłatna ochrona karty

 
Przejęcie odpowiedzialności wstecz od momentu zgłoszenia kradzieży karty 72 godzin

Karta objęta jest bezpłatną ochroną, w ramach której m.in. Bank pokrywa szkody powstałe w wyniku utraty karty na 72 godz przed zastrzeżeniem karty; bank pokrywa szkodę na sumę przekraczającą 100 zł

 
Dzień spłaty zadłużenia TAK 

Dzień wystawiania wyciągu wyznaczany jest przez Bank w momencie wydania karty (zależy od daty wydania karty). Może to być jeden z 12 dostępnych dni w miesiącu.

Raz na 12 miesięcy można zmienić datę wystawienia wyciągu. Usługa ta jest bezpłatna

 
Informacje dodatkowe
  • Wysoka prowizja za wypłaty z bankomatów
  • Za każde wydane 2 zł na stacjach BP Klient otrzymuje 1 punkt PAYBACK
  • 1 500 punktów na powitanie w Programie PAYBACK
  • Bezpłatna ochrona karty
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Rynek produktów finansowych jest bardzo złożony. Każdy bank uważa, że oferuje najlepsze (w ich rozumieniu) kredyty hipoteczne, konta bankowe, lokaty bankowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, czy kredyty samochodowe. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, czy innymi produktami, dzięki którym możemy lokować swoje oszczędności. Jak w takim gąszczu ofert wybrać te najlepsze? Czy najlepszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy? Co jeszcze wziąć pod uwagę wybierając kredyt na mieszkanie (choćby w Programie Rodzina na swoim)? Ile można zyskać lub stracić zakładając lokaty bankowe? Jaką jest moja zdolność kredytowa? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Porównanie wszystkich produktów bankowych, czy finansowych nie jest proste. Nawet jeśli spróbujesz odwiedzić oddziały, czy nawet strony internetowe wszystkich banków, to po kilku z nich będziesz już zmęczony. Zebranie informacji o tysiącu produktów bankowych, sprowadzenie ich do jednego mianownika i porównanie jest zajęciem żmudnym. Porównywarka finansowa zrobi to za Ciebie.