KALKULATOR.PL - Wyszukaj i porównaj oferty produktów finansowych

Twoje kryteria wyboru: oprocentowanie: dowolne, kwota: 5 000 PLN, waluta: PLN, okres: 1 rok
Crédit Agricole
Ocena Klientów: ++----
Przejdź dalej
Szczegóły produktu Komentarze
Oprocentowanie: 0.57  %

Podane oprocentowanie przedstawione jest uśrednione oprocentowanie w ujęciu rocznym.

 
Odsetki przed podatkiem: 28.50  PLN  
Podatek od odsetek: 5.42  PLN  
Odsetki po podatku: 23.08  PLN  
Informacje dodatkowe
  • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
    Maksymalna kwota lokaty: brak ograniczeń
    Przedterminowe zerwanie lokaty skutkuje naliczeniem odsetek według stopy procentowej obowiązującej dla pełnych zakończonych miesięcy
    Wskazane oprocentowanie to średnie oprocentowanie lokaty, podane w skali roku
Przejdź dalej
Informacje wygenerowane przez porównywarke finansowa nie stanowia oferty zawarcia umowy kredytu lub pozyczki. Spólka nie wyklucza mozliwosci wystepowania w ofercie produktowej poszczególnych banków innych niz uwzglednione w porównywarce finansowej warunków, w tym bardziej preferencyjnych.

Rynek produktów finansowych jest bardzo złożony. Każdy bank uważa, że oferuje najlepsze (w ich rozumieniu) kredyty hipoteczne, konta bankowe, lokaty bankowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, czy kredyty samochodowe. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, czy innymi produktami, dzięki którym możemy lokować swoje oszczędności. Jak w takim gąszczu ofert wybrać te najlepsze? Czy najlepszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy? Co jeszcze wziąć pod uwagę wybierając kredyt na mieszkanie (choćby w Programie Rodzina na swoim)? Ile można zyskać lub stracić zakładając lokaty bankowe? Jaką jest moja zdolność kredytowa? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Porównanie wszystkich produktów bankowych, czy finansowych nie jest proste. Nawet jeśli spróbujesz odwiedzić oddziały, czy nawet strony internetowe wszystkich banków, to po kilku z nich będziesz już zmęczony. Zebranie informacji o tysiącu produktów bankowych, sprowadzenie ich do jednego mianownika i porównanie jest zajęciem żmudnym. Porównywarka finansowa zrobi to za Ciebie.